Gorozhanin.com.ua

Алкогольний напій, який діє на організм, як парацетамол

Август 12
19:17 2020

Невелика доза цього алкогольного напою допоможе забути про головний біль. Однак лікарі закликають не зловживати, інакше ви отримаєте зворотний результат.

Група британських вчених з Гринвічського університету в Лондоні провели ряд масштабних досліджень, в ході яких з'ясували, що натуральне пиво діє на людський організм подібно парацетамолу, знижуючи больові відчуття і покращуючи самопочуття.

Всього було проведено 18 експериментів, в яких взяли участь понад чотири сотні добровольців. Дослідники взяли до уваги дані, отримані в ході 18 експериментів. Всього в дослідженні взяли участь більше 400 добровольців. Результати виявилися досить несподіваними. В результаті з'ясувалося, що два келихи свіжого натурального пива на 25% ефективніші в боротьбі з головним болем, ніж, наприклад, парацетамол. Алкогольний напій, який діє на організм, як парацетамол Дослідники у своїй роботі підвели підсумок, що пиво є ефективним болезаспокійливим засобом. Завдяки напою інтенсивність больових відчуттів знижується на чверть.

Вчені припускають, що саме завдяки тому, що алкоголь здатен втихомирювати біль, багато пацієнтів, які страждають від хронічних болів стають алкоголіками. Експерти закликають громадян утриматися від спроб заглушити біль спиртними напоями. Таке «болезаспокійливе» дуже обманне, деякий час буде здаватися, що все добре, але рано чи пізно стане зрозуміло, що алкоголь руйнує організм зсередини, провокуючи ще більш важкі захворювання.

Нагадаємо, раніше вчені розповіли, як діє на організм коктейль із кави з алкоголем. Це важливо знати кожному!

Share

Статьи по теме

Последние новости

Вот почему я влюбился в тебя: Бритни Спирс насмешила соцсети странным видео со своим любимым

Читать всю статью

Мы в соцсетях