Gorozhanin.com.ua

Зеленський попередив про підготовку росіян до теракту на ЗАЕС, — ВІДЕО

23 июня
06:00 2023

Після доповіді розвідки та Служби безпеки України Володимир Зеленський попередив про те, що Росія розглядає сценарій терористичного акту на Запорізькій атомній станції з викидом радіації. Окупанти все підготували для цього.

Про таке він повідомив на своїх офіційних сторінках у соцмережах.

«На жаль, уже неодноразово мені доводилося нагадувати, що радіація не знає державних кордонів і те, по кому вона вдарить, визначається лише напрямком вітру», — сказав Зеленський.

Україна передає всю наявну інформацію та докази партнерам.

«Європа, Америка, Китай, Бразилія, Індія, арабський світ, Африка – усі країни, абсолютно всі мають це знати. Міжнародні організації. Усі. Жодних терактів на атомних станцій ніколи, ніде не повинно бути. Цього разу не має бути як із Каховкою: світ попереджено, отже, світ може і повинен діяти», — заявив Глава держави.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Tags
Share

Статьи по теме

Последние новости

В Одесі зникла 10-річна Олена Галантова: поліція просить допомоги

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнёры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

Наша цель – ваш комфорт: EA-LOGISTIC – гарантия эффективных международных грузоперевозок.