Gorozhanin.com.ua

Залякували мобілізацією та вимагали гроші: псевдосиловиків з Одеси відправлять під суд

06 марта
16:52 2025

16:16, Сьогодні

Надійне джерело

Учасників озброєної злочинної групи, які під виглядом правоохоронців й співробітників ТЦК та СП вимагали у одеситів гроші, будуть судити. Наразі усі обвинувачені перебувають під вартою.

В Одеській обласній прокуратурі розповіли, що зловмисники вистежували чоловіків призовного віку та, представляючись співробітниками поліції і ТЦК та СП, під приводом перевірки документів вимагали пред’являти військові посвідчення. У разі відмови, вони залякували примусовою доставкою до терцентру та вимагали гроші для «вирішення» цього питання.

Правоохоронці встановили, що в одному з випадків зловмисники отримали від потерпілого 38 тисяч гривень, а в іншому — майже 41 тисячу гривень. Після отримання грошей вони «заспокоювали» потерпілих, запевняючи, що їхні дані будуть внесені до бази «Оберіг», що нібито гарантувало їм відсутність проблем із мобілізацією.

Обвинувачених затримали у листопаді 2024 року під час вимагання та отримання 4000 гривень і 3000 доларів США від чергового потерпілого. В ході обшуків у них вилучили військову форму, гроші, зброю та інші речові докази.

«До складу угруповання увійщли особи з кримінальним минулим, а також експравоохоронець, який теж мав проблеми із законом. Наразі усі обвинувачені перебувають під вартою», — зазначили в прокуратурі.

Читайте також: Елітні автомобілі та нерухомість: як колишній керівник ТЦК «відмивав» понад 140 мільйонів

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Tags
Share

Статьи по теме

Последние новости

    Робота в Одесі: вакансії із зарплатнею від 20 до 45 тисяч гривень

Робота в Одесі: вакансії із зарплатнею від 20 до 45 тисяч гривень

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнёры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

Наша цель – ваш комфорт: EA-LOGISTIC – гарантия эффективных международных грузоперевозок.