Gorozhanin.com.ua

В Одеському зоопарку Красунчик з подружкою щодня з’їдають 4 кг м’яса,- ФОТО

20 октября
01:29 2022

Гієноподібні собаки відносно недавно оселилися в Одеському зоопарку, але відразу завоювали прихильність відвідувачів. Вони грайливі та екзотичні тварини.

Про це повідомили на сторінці Одеського зоопарку в ФБ.

На початку 2022 року, в Одесу приїхав самець, якому дали призвисько Красунчик. Майже півроку він пробув наодинці, проте швидко адаптувався , почав проявляти цікавість до кіперів, відвідувачів, природню грайливу вдачу.

«Зазвичай, приручити цих тварин не наважуються навіть на їх батьківщині. Але Красунчик зумів здивувати співробітників, проявляючи скоріше приязнь та деяке розуміння команд. Наприклад, якщо покликати його — він обов’язково біжить на своє прізвисько!»- розповіли в зоопарку.

А вже у серпні цього року із Київського зоопарку « ІІХмісяців» до Красунчика прибула подружка, ім’я якій ще підшукують. Тварини одразу потоваришували, бійок за домінування не влаштовували, хоча самиця дещо старша за самця.

В день пара з’їдає 4 кг м’яса на двох. Сонячної днини, вони переважно відпочивають разом, а зранку та ввечері радують відвідувачів потішними іграми одне з одним.

В Одеському зоопарку Красунчик з подружкою щодня з’їдають 4 кг м’яса,- ФОТО, фото-2

Африканських диких гієноподібних собак іноді називають ще строкатими вовками. На даний момент, вони вважаються видом, якому загрожує знищення.

Раніше, гієноподібні собаки займали територію практично усієї Африки. Проте на даний час, малочисельні зграї можна зустріти лише на територіях південих та південно-східних африканських природоохоронних заповідників.

У їхніх зграях зазвичай панує порозуміння та взаємовиручка, своєю ієрархією вони і справді нагадують вовчі сімейства. Полювання групами відбувається лише на велику здобич, наприклад зебру чи імпалу. На дрібну здобич ці хижаки полюють поодинці. Лігво та прив’язану до нього територію полювання, зграя обирає лише на час вигодовування потомства, коли ж воно підростає, зграя разом переміщається у пошуках їжі.

Свого строкатого забарвлення хутра, вони набувають у зрілому віці, цуценятка ж народжуються зазвичай чорно-білими.

У зграї гієноподібних собак у дикій природі панує незвичайна соціальна стуктура. Окрім панівної пари, туди може входити інколи до десятка самців, інколи навпаки — переважатимуть самиці.

В Одеському зоопарку Красунчик з подружкою щодня з’їдають 4 кг м’яса,- ФОТО, фото-3

Переслідуючи жертву, вони здатні розвивати швидкість 60 км на годину. Споживають здобич завжди в першу чергу цуценята. Зграя може лишитися голодною, якщо полювання було не надто вдалим, але потомство годується обов’язково, інколи надзвичайними зусиллями.

Піки активності у гієноподібних собак нас ступають раннім ранком до восьмої години, або ж з настанням сутінок і до ночі.

В Одеському зоопарку Красунчик з подружкою щодня з’їдають 4 кг м’яса,- ФОТО, фото-4

Статьи по теме

Последние новости

В одному з районів Харкова сьогодні частково не буде води: деталі

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнёры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

Наша цель – ваш комфорт: EA-LOGISTIC – гарантия эффективных международных грузоперевозок.