Gorozhanin.com.ua

В Одесі внаслідок атаки безпілотників постраждало шість людей, — ФОТО

13 января
09:24 2026

В Одесі внаслідок атаки безпілотників постраждало шість людей, - ФОТО

В ніч на 13 січня Одеса знову зазнала інтенсивної атаки ворожих безпілотників, на жаль, постраждало 6 людей

Внаслідок чергового масованого удару пошкоджено енергетичні об’єкти, багатоквартирні житлові будинки та об’єкти соціальної сфери: лікарня, дитячий садок, луна-парк, ліцей, фітнес-центр, а також приватний транспорт, повідомив очільник Одеської ОВА Олег Кіпер.

За його словами, серед постраждалих — шестеро людей віком від 35 до 68 років. Двоє із травмами середнього ступеня важкості госпіталізовані, ще чотирьом медичну допомогу надано на місці. Усі перебувають під наглядом лікарів.

В Одесі внаслідок атаки безпілотників постраждало шість людей, - ФОТО, фото-8

«Для допомоги мешканцям постраждалих будинків розгорнуто оперативні штаби та пункти незламності. На місцях подій працюють відповідні служби та правоохоронні органи, які фіксують чергові воєнні злочини росії проти мирних людей», — зазначив очільник Одеської ОВА.

Нагадуємо

За уточненою інформацією ДСНС, внаслідок обстрілу у ніч на 13 січня в Одесі виникли пожежі в неексплуатованій новобудові, приміщенні фітнес-центру, будівлі професійного ліцею, а також у гаражі з легковим автомобілем, розташованому поруч. Усі осередки займання рятувальники оперативно ліквідували.

Читайте: Одеські комунальники попередили водіїв про ускладнення проїзду через обрізання дерев, — ФОТО

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Статьи по теме

Последние новости

Росія знову атакувала об’єкти «Нафтогазу» на Полтавщині

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнёры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

Наша цель – ваш комфорт: EA-LOGISTIC – гарантия эффективных международных грузоперевозок.