Gorozhanin.com.ua

В Одесі багато чоловіків бажають всиновити дитину для того, щоб перетинути кордон,- ВІДЕО

13 августа
21:19 2022

В Одесі багато чоловіків бажають всиновити дитину для того, щоб перетинути кордон.

Про це повідомила начальниця Служби у справах дітей Юлія Нікандрова на своїй сторінці в ФБ.

«Всі раптом різко за одну секунду захотіли стати опікунами та усиновителями. Але якщо вони вирішать покинути дитину, то в їх особистих справах це як татуювання  «Ти мудак»»,- емоційно розказала Нікандрова.

В Україні зараз багато дітей постраждало від війни. Багато українців хочуть всиновити малечу. Але не всі з добрими намірами.

Ще часто буває, що осіротіли декілька діток з однієї сімї. Їх не можно розривати. А потенційні батьки так багато не хочуть.

У дорослої людини є можливість всиновити, а у дитини є право. Тому ні в якому разі не можна манюпулювати і притісняти права дитини.

«Я дуже поважаю тих людей, які дійсно прийняли рішення всиновити. Це тяжка праця з великою кількістю випробувань, препонів, адаптацій,»- каже Нікандрова.

Зараз поки немає можливості всиновлювати. Діти євакуйовані за кордон і  потенційним батькам важко встановити з ними контакт. 

«Я бажаю, щоб українські діти по максимуму залишались в українських сімях. В цьому напрямку потрібно працювати»,- сказала Нікандрова.

Тільки тоді, коли в української дитини немає батьків в Україні, тоді потрібно шукати сімю за кордоном, переконана чиновниця.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Статьи по теме

Последние новости

Битва за Ірпінь: як місто стало одним із символів спротиву росіянам на Київщині

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнёры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

Наша цель – ваш комфорт: EA-LOGISTIC – гарантия эффективных международных грузоперевозок.