Gorozhanin.com.ua

Ситуація на південному кордоні за минулу добу

16 февраля
13:32 2025

За добу 15 лютого південні кордони України з Молдовою (в межах Одеської та Вінницької областей) та з Румунією (в межах Одеської області) перетнули 13,7 тисячі осіб та 3,1 тисячі транспортних засобів.

Про це повідомили у Держприкордонслужбі.

З України минулої доби вибули до Молдови 6 тисяч осіб, до Румунії 820 осіб. До України за минулу добу повернулись з Молдови 6,1 тисячі осіб, з Румунії 754 особи. З них 4 тисячі — громадяни України.

«Пункти пропуску з Молдовою та Румунією працюють в штатному режимі. Державна прикордонна служба України підвищує комфорт, безпеку та швидкість перетину кордону громадянами аби ваші поїздки за кордон та повернення додому були максимально зручними та легкими» — йдеться у повідомлені.

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 26 лютого 2022 р. № 188-р з початку повномасштабного вторгнення не функціонують пункти пропуску, що знаходяться на ділянці придністровського сегменту українсько-молдовського кордону.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Статьи по теме

Последние новости

«Улов» року: на Київському водосховищі виявили ворожий дрон

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнёры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

Наша цель – ваш комфорт: EA-LOGISTIC – гарантия эффективных международных грузоперевозок.