Сховали у відсіку для інструментів: переправлення чоловіка через кордон на Одещині не вдалося, — ФОТО, ВІДЕО
14:28, Сьогодні
Надійне джерело
На Одещині водії міжнародного автобуса намагалися перевезти чоловіка в Молдову, сховавши його у технічному відсіку. Вартість такої подорожі становила 8 тисяч доларів. Двом іноземцям, які вигадали схему, повідомили про вчинення кримінального злочину.
На трасі Одеса–Рені прикордонники спільно з СБУ та поліцією викрили спробу незаконного переправлення українця через державний кордон. Двоє водіїв рейсового автобуса, які є громадянами Молдови, намагалися перевезти пасажира призовного віку, сховавши його у відсіку для інструментів.
За інформацією слідства, вартість такого «трансферу» становила 8 тисяч доларів США. Зловмисники підшукували клієнтів через інтернет-месенджери та обіцяли безпечне перетинання держкордону у сторону Молдови, минаючи контрольні пункти «Маяки» та «Паланка-Маяки-Удобне».
«Ділків затримано в порядку ст. 208 КПК України. Їм повідомлено про підозру у вчиненні кримінального злочину, передбаченого ст. 332 КК України «Незаконне переправлення осіб через державний кордон України» та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком 60 днів», — зазначили в Південному регіональному управлінні ДПСУ.
Читайте також: На Одещині жінка намагалася організувати «втечу» від мобілізації за 3 тисячі доларів з клієнта
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

