Gorozhanin.com.ua

«Руйнування дуже потужне»: речниця Сил оборони півдня розповіла деталі обстрілу в Одесі, — ФОТО

22 марта
01:25 2023

21 березня ворог наніс по Одесі ракетний удар зі застосуванням авіації. З винищувачів СУ-35 було випущено три ракети, дві з яких знищені силами ППО. Одна ракета влучила у трьохповерхову будівлю чоловічого монастиря. 

Про це на місці події розповіла речниця Сил оборони півдня Наталя Гуменюк.

За її словами, постраждали чотири людини: одну госпіталізували, три отримали несуттєві пошкодження від вибухової хвилі і від госпіталізації відмовилися.

"Руйнування дуже потужне": речниця Сил оборони півдня розповіла деталі обстрілу в Одесі, - ФОТО, фото-1

«Руйнування дуже потужне. Зруйновано будівлі на площі 200 кв.м. Було два осередки загоряння загальною площею близько 40 кв.м., які оперативно ліквідовані рятувальниками», — зазначила Гуменюк.

Вона також розповіла, що таким чином росіяни намагалися помститися за «бавовну» у Джанкої. 

«В даному випадку вдарили по самим собі», — сказала речниця Сил оборони півдня.

Цього разу росіяни використовували протирадіолокаційні ракети. Це якраз та сама тактика ворога, в ході якої вони вишукують системи ППО, уточнила Гуменюк.

Читайте також: «Для нас честь постраждати разом з українським народом»: єпископ УПЦ МП про пошкодження будівлі монастиря в Одесі

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Tags
Share

Статьи по теме

Последние новости

«Взула» ексросіянку: Світоліна вийшла у ТОПи на престижному турнірі

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнёры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

Наша цель – ваш комфорт: EA-LOGISTIC – гарантия эффективных международных грузоперевозок.