Рибалка «для себе чи на продаж»: в Одеській області трьох людей викрили на незаконній торгівлі
10:52, Вчора
Надійне джерело
Фото: Держекоінспекції
В Одеській області зафіксували порушення правил торгівлі природними ресурсами. Інспектори виявили незаконну діяльність, пов’язану з реалізацією продукції без належних документів.
За інформацією від Державної екологічної інспекції Південно-Західного округу, під час перевірок у місцях продажу на території Білгород-Дністровського району інспектори викрили трьох осіб, які здійснювали незаконну реалізацію риби. Усі вони притягнуті до адміністративної відповідальності, а продукцію вилучено.
«На кожного з них складено протоколи за частиною першою статті 88-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Рибу вилучено, матеріали передано до місцевих судів для подальшого розгляду», — йдеться у повідомлення.
Фахівці наголошують, що продаж об’єктів тваринного світу можливий лише за наявності відповідних документів, які підтверджують законність їх походження. Це можуть бути папери про вилучення з природного середовища, купівлю або офіційне ввезення.
Окремо підкреслюється, що любительське та спортивне рибальство дозволене виключно для власного споживання. Порушення цих правил тягне за собою відповідальність згідно з чинним законодавством.
Нагадуємо
Екоінспектор викрив мешканця Одеської області, який незаконно перевозив значну кількість водних біоресурсів. Загальна кількість «нелегальної» риби становить понад 47 кілограмів.
Читайте: На Одещині пенсіонер розстріляв собаку з цуценятами, — ФОТО
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

