Gorozhanin.com.ua

Пляжі чисті: екологи розповіли про стан узбережжя в Одесі

13 января
17:28 2026

17:08, Сьогодні

Надійне джерело

Фото Держекоінспекції

Фото Держекоінспекції

Після резонансних повідомлень про масову загибель птахів у Чорному морі та розливи олії внаслідок російських атак Одеса знову опинилася в центрі екологічної уваги. Держекоінспекція запевняє — стан акваторії та пляжів Одеси нині відповідає нормі, забруднення нафтопродуктами не зафіксовано.

У повідомленні Державної елокологічної інспекції Південно-Західного округу зазначено, що 13 січня інспектори провели обстеження акваторії та прибережної смуги в районі 16-ї станції Великого Фонтану, пляжів «Ланжерон» і «Фонтанка». Під час перевірки відібрали проби морської води.

«За результатами обстеження ознак забруднення нафтопродуктами не виявлено. Стан морського середовища на зазначених ділянках відповідає нормі», — повідомиляють у відомстві.

Раніше ми писали про наслідки влучання російського безпілотника у Іллічівський олійножировий комбінат у місті Чорноморськ. Продукція та результати горіння витекли у Чорне море.

Зараз ситуація із забрудненням узбережжя Одеси рослинною олією стабілізувалася. Наразі Держекоінспекція заявляє про продовження постійного моніторингу стану морського середовища біля узбережжя Одеси. 

Нагадуємо

У Дунайському біосферному заповіднику знищено 645 гектарівтериторії внаслідок пожежі. Вогонь завдав шкоди на майже 5 млрд грн.

Читайте: Критичне замулення: що насправді відбувається з озером Китай на Одещині

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Статьи по теме

Последние новости

Вибухова хвиля накрила чотири райони Києва: наслідки ракетного удару

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнёры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

Наша цель – ваш комфорт: EA-LOGISTIC – гарантия эффективных международных грузоперевозок.