Gorozhanin.com.ua

Одеські митники вилучили незадекларовані лікарські засоби на 2,3 млн грн

08 декабря
16:59 2023

16:56, Сьогодні

Надійне джерело

Незадекларовані медичні препарати були виявлені під час митного контролю багажу пасажирів одного з автобусів, який слідував через пункт пропуску «Орлівка» до Румунії.

Про це повідомляє Одеська митниця.

Громадянин України без будь-яких ознак приховування переміщував серед особистих речей ліки ринковою вартістю 2,3 млн грн.

Виявлені ліки, а точніше, їх загальна вартість майже у 6 разів перевищує сумарну фактурну вартість товарів (еквівалент 10 тис. євро), які при вивезенні громадянами за межі митної території України не підлягають декларуванню. Тому за виявленим фактом було складено протокол про порушення митних правил за ознаками частини 2 статті 471 Митного кодексу України.

“Відповідно до митного законодавства товари, сумарна фактурна вартість яких перевищує еквівалент 10 000 євро (крім зазначених у частині четвертій статті 371 МКУ), при вивезенні (пересиланні) їх громадянами за межі митної території України підлягають письмовому декларуванню з поданням митної декларації, передбаченої законодавством України для підприємств, зі сплатою вивізного мита у випадках, встановлених законами України, та з поданням відповідних документів, які підтверджують дотримання встановлених заборон та/або обмежень згідно із законами України щодо вивезення (пересилання) товарів за межі митної території України”, – нагадали в митній службі.

Одеські митники вилучили незадекларовані лікарські засоби на 2,3 млн грн, фото-1

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Tags
Share

Статьи по теме

Последние новости

Бывший генерал армии США: Ход войны изменят инновации. Сегодня это беспилотники | Новости Украины

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнёры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

Наша цель – ваш комфорт: EA-LOGISTIC – гарантия эффективных международных грузоперевозок.