Gorozhanin.com.ua

Масове відключення води 12 лютого: хто в Одесі та області залишився без водопостачання

15 февраля
00:30 2026

09:13, 12 лютого

Надійне джерело

Фото ШІ для 048.ua

Фото ШІ для 048.ua

Внаслідок масованої атаки цієї ночі на Одесу знеструмлено обʼєкти водопровідної системи у декількох локаціях міста. Без води залишаються споживачі Київського та Хаджибейського районів.

У пресслужбі Інфоксводоканалу повідомили про значні перебої з водопостачанням. Причиною є знеструмлення обʼєктів водопровідної системи.

Без води залишаються споживачі:

  • Київського району;
  • Хаджибейського району;
  • с. Лиманка;
  • с. Червоний хутір;
  • ж/м «Райдужний»;
  • ж/м «Совіньон 1–5»;
  • ж/м «Чорноморка»;
  • ЖКП «Таїрово».

«Також може спостерігатися зниження тиску водопостачання у Хаджибейському та Приморському районах міста», — зазначається у повідомленні.

Відповідні служби працюють над відновленням енергопостачання. Після припинення ремонтних робіт подача води стабілізується.

Нагадуємо

На Одещині під час будівництва укриття в ліцеї забудовник незаконно привласнив частину коштів. За версією слідства, держава втратила понад один мільйон гривень.

Читайте: ГРВІ й кишкові інфекції йдуть на спад: яка ситуація в Одесі зараз 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Статьи по теме

Последние новости

У Запоріжжі в ДТП постраждав 16-річний мотоцикліст

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнёры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

Наша цель – ваш комфорт: EA-LOGISTIC – гарантия эффективных международных грузоперевозок.