Gorozhanin.com.ua

Масована атака на Одещину: зруйнована енергетична інфраструктура, є поранені, — ФОТО

15 марта
09:19 2025

09:09, Сьогодні

Надійне джерело

Вночі російські війська двічі атакували Одещину ударними безпілотниками. Постраждала енергетична інфраструктура, будинок, автомобіль та приватне підприємство. Двоє людей отримали поранення.

Нагадаємо, під час першого удару в ніч з 14 на 15 березня було пошкоджено енергетичну інфраструктуру, через що місто Чорноморськ було повністю знеструмлено. Поранення отримав 53-річний чоловік. Його ушпиталили у стані середнього ступеню важкості до медзакладу.

«Станом на ранок у Чорноморську газо- водо- та теплопостачання – у штатному режимі. Також, завдяки оперативній роботі енергетиків, відновлено електропостачання», — повідомив очільник Одеської ОВА Олег Кіпер.

З вогнем, який виник після удару, боролися рятувальники та добровольці. Вони ліквідували пожежу.

Під час атаки 15 березня в Одесі було частково зруйновано приватний житловий будинок та пошкоджено легковий автомобіль. У передмісті Одеси в будівлі приватного підприємства було пошкоджено дах, вікна та двері. Постраждала 61-річна жінка. Вона отримала травми обличчя уламками скла, внаслідок вибухової хвилі. Її ушпиталили до лікарні.

Читайте також: Вбивство в центрі Одеси: хто такий Дем’ян Ганул і що про нього відомо

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Статьи по теме

Последние новости

У Запоріжжі судитимуть чоловіка, який придбав 31 тисячу пачок контрафактних цигарок

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнёры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

Наша цель – ваш комфорт: EA-LOGISTIC – гарантия эффективных международных грузоперевозок.