Gorozhanin.com.ua

Березневі етюди: В Одесу прийшла весна, — ФОТОРЕПОРТАЖ

24 марта
23:38 2023

15:10, Сьогодні

Надійне джерело

Весна вже точно перемогла зиму. Стовпчик термометра показує 14 градусів по цельсію. Одесити вже і не пам’ятають такий теплий березень, тому насолоджуються цим і з радістю приймають такі довгоочікувані промені сонця. Журналістка 048.ua зафіксувала на світлинах весну.

Не тільки містяни радіють теплу, а і природа. Потрохи починають прокидатися бруньки на деревах. Особливо це помітно у парку Перемоги.

А ось розцвіла вишня у парку Перемоги. На жаль, фото не передає той неймовірний та тонкий аромат біля неї.

Ось квіточка вже прокинулась після довгої зими.

Березневі етюди: В Одесу прийшла весна, - ФОТОРЕПОРТАЖ, фото-1

Не дивлячись на будній день, людей тут багато. Люди тепер обирають прогулянку замість домашніх посиденьок: гуляють зі своїми домашніми улюбленцями, фотографують пару лебедів та просто відпочивають біля штучного озера.

Настрій створює не тільки тепло, а й ця дівчина, що грає на скрипці.

Не тільки одесити вийшли зі своїх домівок, а і комунальники — готують площу 10 квітня — традиційно висаджують квіти.

Березневі етюди: В Одесу прийшла весна, - ФОТОРЕПОРТАЖ, фото-11

Майже весняний вайб спостерігається і в серці Одеси — біля оперного театру. Поки що дерева та квіти не прокинулись, але ще трохи і Театральна площа буде зелена. 

20 березня сонце перетнуло небесний екватор і опинилося в північній півкулі замість південної. Тепер день зрівнявся з ніччю і тривалість світлового дня стає довшою. І це називається весняне рівнодення. Сам термін походить від латинського слова «equinoxium», що означає «рівність між днем і ніччю». Вважається, що саме з цього моменту припиняються заморозки і на Землю приходить тепло. 

Цікавий факт, що слов’яни саме в день весняного рівнодення відзначали Новий рік — час, коли весна вступає в свої права і все живе на Землі прокидається після зимової сплячки. А ще Весняне рівнодення у деяких країнах – це національне свято, наприклад, у Японії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Tags
Share

Статьи по теме

Последние новости

У Запорізькій області знищили ворожий зенітно-ракетний комплекс “Тор”

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнёры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

Наша цель – ваш комфорт: EA-LOGISTIC – гарантия эффективных международных грузоперевозок.