Gorozhanin.com.ua

28 тисяч доларів за втечу: на Одещині зірвали спробу незаконного перетину кордону — ФОТО

15 апреля
12:32 2025

Поблизу одного з сіл Подільського району Одещини прикордонники зупинили автомобіль Renault, який рухався у напрямку придністровської ділянки українсько-молдовського кордону. За кермом перебував таксист із Вінниці, в салоні — четверо чоловіків із Дніпропетровської, Донецької та Харківської областей. Про це повідомили у Держприкордонслужбі.

З’ясувалося, пасажири мали намір незаконно залишити територію України. Для цього звернулися до адміністратора телеграм-каналу, який за 28,5 тисяч доларів погодився допомогти. Свої вказівки щодо маршруту адмін надавав онлайн, а оплату отримав на криптогаманець.

«Він же й скерував «клієнтів» до свого спільника — водія таксі, який за 10 тисяч гривень з кожного доправляв їх до кордону. Однак втекти не вдалося: всіх п’ятьох затримали прикордонники» — йдеться у повідомлені.

На місце викликали слідчо-оперативну групу поліції. Таксисту вже повідомили про підозру за ст. 332 КК України — незаконне переправлення осіб через державний кордон. Йому загрожує кримінальна відповідальність. Щодо пасажирів складено адмінпротоколи за спробу незаконного перетину кордону (ст. 204-1 КУпАП). Їхні справи передали до суду.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Tags
Share

Статьи по теме

Последние новости

Волонтерка з Болгарії заснувала притулок, щоби врятувати кіз з прифронтового Оріхова, — ФОТО

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнёры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

Наша цель – ваш комфорт: EA-LOGISTIC – гарантия эффективных международных грузоперевозок.