Зеленський очікує, що столична мерія покращить забезпечення «пунктів незламності»
![]()
Президент Володимир Зеленський заявив, що очікує від київської мерії покращення забезпечення «пунктів незламності», тому що кияни потребують цього.
Про це Зеленський сказав у відеозверненні, передає кореспондент Укрінформу.
«По всій країні розгорнуті «пункти незламності», але знаю, що, на жаль, не у всіх містах місцева влада попрацювала якісно. Зокрема багато скарг у Києві. Фактично нормально забезпечено лише пункти, які розгорнуті на базі ДСНС та на столичному вокзалі, а над іншими пунктами ще, м’яко кажучи, потрібно працювати. Прошу, зверніть увагу, кияни потребують більшого захисту», — сказав Президент.
Відео: Офіс Президента України
Він додав, що станом на цей вечір 25 листопада у місті 600 тисяч абонентів відключено, багато киян були без світла понад 20-30 годин.
«Очікую від мерії якісної роботи. Профанацію з київськими пунктами незламності ніхто нікому не пробачить», — сказав Зеленський.
Він також звернув увагу, що загалом по країні зараз розгорнуто більше чотирьох тисяч пунктів, і це відповідальність кожного місцевого керівника – щоб у них реально працювало все, що має бути для людей.
Як повідомляв Київський міський голова Віталій Кличко, у Києві почали роботу понад 400 пунктів обігріву, більшість із них розташована у школах та соціальних установах. Кличко пояснив, що у пункті обігріву можна підзарядити гаджети чи ліхтарики, випити чаю, дізнатися інформацію, де поблизу розташовані бювети, відчинені магазини та аптеки.За словами Кличка, міська влада працює над тим, щоб у кожному пункті обігріву працював інтернет.
Фото: ОП

