Загроза балістики у напрямку Київщини: що зараз відбувається в небі

Сьогодні, шостого травня, на Київщині оголошено повітряну тривогу у зв’язку з ракетною загрозою. Про це повідомила КМВА.
Застереження моніторингових каналів
Станом на 11:28 ворог здійснив запуск балістичного озброєння на Київщину. Наразі в області працюють сирени, а бійці ППО готові зупинити повітряну атаку. Як повідомляє КОВА, в повітряному просторі зафіксована ракетна небезпека:
«За повідомленням Повітряних сил ЗСУ, загроза застосування балістичного озброєння з північно-східного напрямку!», — повідомляє КОВА в телеграм.

Як пише громадський і політичний діяч Андрій Смолій, загроза триватиме й надалі:
«Ще 20 хвилин приблизно буде тривога», — повідомив він у телеграм-каналі.
У зв’язку з цим закликаємо вас йти в укриття:
«Просимо всіх мешканців столиці негайно прямувати до найближчих укриттів і залишатися там до завершення тривоги», — додали в КМВА.
Долучайтесь до нашого Telegram-каналу «Головні новини Києва — 44.ua». Там ми публікуємо ще більше новин Києва, Київської області та України.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

