З Сум до Києва почав курсувати безкоштовний евакуаційний потяг: деталі
![З Сум до Києва почав курсувати безкоштовний евакуаційний потяг: деталі З Сум до Києва почав курсувати безкоштовний евакуаційний потяг: деталі](https://www.44.ua/dist-assets/images/cap.jpg)
Сьогодні, 15 липня, з Сум до Києва вирушив перший евакуаційний потяг.
Про це повідомляє Мінреінтеграції.
Потяг курсуватиме щодня. Відправлення з Сум о 6:47, прибуття до Києва — об 11:41.
“На вокзалі Укрпошта виплачує кожному громадянину по прибуттю 3 тисячі гривень для дітей та осіб з інвалідністю та 2 тисячі гривень для всіх інших осіб”, — додають у відомстві.
Евакуйовані мешканці будуть проживати в модульному містечку Вишгородського району.
З питань евакуації можна звертатися за телефоном гарячої лінії Сумської ОВА: (0542)-77-99-55 або на цілодобову гарячу лінію Мінреінтеграції: 15-48. Для повідомлень через месенджери WhatsApp/Telegram/Viber діє номер: (096) 078-84-33.
Долучайтесь до нашого Telegram-каналу «Головні новини Києва – 44.ua». Не забувайте підписуватись та читайте новини, щоб завжди бути в курсі всіх подій.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію