Gorozhanin.com.ua

З легким паром: ТОП-10 найкращих лазень Києва

31 марта
10:02 2023

Цілющі властивості лазень відомі людині ще з давніх часів. Наші пращури відвідували лазню тоді, коли потрібно було поєднати відразу 4-ті стихії: воду, вогонь, землю і повітря. Це місце, де душа звільняється від нещастя і всіх проблем, що утворилися. Гаряче повітря сприяє зняттю напруги з м’язів, відновленню після тренування, виведенню залишків молочної кислоти з організму, зменшує почуття нервового напруження та перевтоми. Крім того, відвідування бані сприяє виведенню токсинів з організму, зміцнення імунітету та поліпшенню стану шкіри. А ще баня – це відмінний помічник при скиданні зайвої ваги.

У Києві представлено велике різноманіття лазень, де можна попаритися. Підготували для вас ТОП-10 лазень столиці, де можна отримати багато корисних послуг і поліпшити своє здоров’я.

Відкриває нашу добірку оздоровчо-банний комплекс на дровах «Боксер», який, розташований на березі Дніпра у Гідропарку. У лазні є басейн, відро-водоспад, інгаляція, банні віники, Wi-Fi, аромотерапія. Також Вам завжди запропонують пропарювання віником та масаж. Цей комплекс популярний серед містян, адже саме тут любить паритися відомий український боксер Олександр Усік.

Ціни: 550 грн/год (мала лазня – до 6-и осіб), 650 грн/год (велика лазня – до 10-ти чоловік).

Години роботи: Пн-Нд: 07:00 — 01:00.

Адреса: ст. м. Гідропарк, 900м від Венеціанського мосту.

Наступна в нашій добірці – це лазня «Лагуна» – лазня на дровах, призначена як для сімейного відпочинку, так і для невеликих компаній, оскільки парна вміщує до 10 осіб. Красива природа та чисте повітря розслаблять Вас і Ви зможете по-справжньому відпочити від міської суєти. Також для любителів риболовлі тут можуть запропонувати човни на прокат. На території лазні, Ви також можете посидіти в альтанці і порадувати себе смачним шашликом. Або скуштувати страви від шеф-кухаря, який приготує соковитий шашлик, ароматну копчену рибку, картоплю, хачапурі з сиром та овочі на грилі.

Ціни: До 10 осіб Ціна: 450 грн/год з Пн-Чт, 500 грн/год з Пт-Нд (та святкові дні).

Адреса: вул. Прирічна, 32.

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал «Головні новини Києва – 44.ua», щоб не пропустити важливі та актуальні новини Києва, Київщини та України та завжди бути в курсі всіх подій.

Ще одна лазня, яку ви можете відвідати у столиці – це «BANYA CLUB». Це банний комплекс з рестораном, який працює цілодобово. BANYA CLUB – лазня загального користування, облаштована за останніми сучасними технологіями. Так що за стерильність тут можете не переживати і прекрасно розслаблятися у великій компанії друзів. Понеділок – виключно чоловічий день, п’ятниця – жіночий, інші – загальні.

У «BANYA CLUB» до ваших послуг: римська парна, приватні сауни, інфрачервона сауна, джакузі, басейни з холодною і теплою водою, сольова кімната. А також – окремі зони для відпочинку і трапез, VIP-кімнати, послуги масажиста і парильщика.

Графік роботи:

  • громадська баня: 11:00 – 21:30;
  • приватні сауни: 00:00 – 24:00.

Ціни: Пн-Пт: з 11:00 до 17:00 – 700 грн/год, з 17:00 до 21:30 – 800 грн/год.

У вихідні та свята: з 11:00 до 21:30 – 900 грн/год.

Ціни на приватні сауни: 700-1600 грн/год.

Адреса:вул. М. Залізняка, 3.

Попаритися в Києві можна в лазні «Жулянський Банний Двір». Це банний комплекс на дровах, що розташований в Голосіївському районі далеко від столичної метушні. У комплект до віника в «Жулянському Банному Дворі» обов’язково дають пояс для його запарювання. До кожної лазні тут додається мангал, до сауни – альтанка. А відразу після парилки ви можете зануритися в чисту крижану воду.

Ціни: 700 грн/година з понеділка до п’ятниці (за умови замовлення до 18:00), 700 грн/година по вихідних, лазня на дровах з альтанкою та мангалом – 4500 грн/день (пн-чт), 5500 грн/день (вихідні та святкові дні).

Адреса: вул. Трояндовая, 48, Київ.

Наступний банний комплекс в нашій добірці – «Куренівські лазні». Це сучасний, лазнево-оздоровчий комплекс у Києві, історія якого сягає 50-х років, у той час, коли Громадські лазні Києва були невід’ємною частиною культурно-громадського життя киян, до часу, коли слово лазня звучало гордо. Під час «перебудови», лазні Києва потрапили в скрутний час, багато було зачинено. У квітні 2014 року, єдина лазня Києва, отримала «нове» життя, увібравши в себе найкращі традиції та зберігши лазневу культуру для любителів та шанувальників традиційної парової лазні (українська лазня).

«Куренівські лазні» – це центр здоров’я, місце відпочинку киян та гостей нашого міста, місце нових знайомств та приємного спілкування, місце де можна розслабитись, відновити свій фізичний та психоемоційний стан.

Графік роботи:

14:00-22:00 (Чоловічий день);

11:30-22:30 (Чоловічий день);

11:30-22:30 (Сімейний день);

11:30-22:30 (Чоловічий день);

11:30-22:30 (Чоловічий день);

11:30-22:30 (Сімейний день);

09:00-22:00 (Чоловічий день).

Ціни:

  • вхідний безлімітний квиток – 880 грн;
  • молодь до 25 років в будні дні – 580 грн;
  • діти до 7-ми років – безкоштовно;
  • діти 7-14 років – 100 грн;
  • пенсіонери за віком 60 років і старші – 380 грн (Вт-Пт: з 11:30 до 15:30).

Адреса:вул. Пріорська, 22.

Також ви можете відвідати у столиці сауну «Швейцарія». У ній пропонують прогрітися і попаритися у сухій фінській парній невеликою компанією з 4-6 осіб. Серед її головних переваг – великий басейн з підсвічуванням, підігрівом та фільтрацією; відро-водоспад; закритий дворик з мангалом та послугами мангальника; затишна атмосфера; аромотерапія.

Ціни: 450 грн/година (пн-чт з 7.00 до 17.00), 500 грн/година (вихідні дні, пн-чт з 17.00 до 7.00).

Адреса: вул. Гродненська, 26.

Наступна в нашій добірці «Баня №1 на Здолбунівській». Це перша баня суспільного типу на Лівому березі столиці. Тут приймає гостей сучасна простора парна з вологою легкою парою. До ваших послуг масаж і паріння. У кімнатах відпочинку вам запропонують ароматний трав’яний чай із натуральним медом, а в охолодженій купелі ви зможете відчути весь спектр емоцій від контрастних процедур.

Ціни: 300 грн/2 години та третя година у подарунок; пенсіонерам та УБД по понеділках та п’ятницях знижки.

Адреса: вул. Здолбунівська, 1.

Попаритися та відпочити ви зможете у бані «Гніздо Зозулі». Це великий закритий банний комплекс із прямим виходом до Дніпра. «Гніздо Зозулі» пропонує будиночки-зруби з різним рівнем зручностей та додаткових пропозицій. Парні в кожному з них є місткими (для 5-8 осіб), є кімнати для відпочинку, купелі з холодною водою біля виходу та обладнаний вихід до річки.

Графік роботи: Пн-Нд: з 10:00 до 22:00.

Ціна: від 5000 грн залежно від виду будинку-зрубу (ви отримуєте повноцінний одно- чи двоповерховий будинок із лазнею всередині).

Адреса:вул. Спортивна, 15.

Лазня, яку ви можете відвідати та попаритись – це «Вавілон». Це комфортна фінська парна, з просторим басейном з блакитною водою, кімнатою відпочинку з великим ліжком, масажним кріслом тощо.

Окрім сауни тут можна замовити шашлик, чай, каву, овочі тощо.

Сауна «Вавилон» у Києві пропонує проведення банкетів, будь-яких заходів, будь то день народження, хлопчак чи дівочий-вечір, корпоративна вечірка.

Ціни: від 300 грн.

Графік роботи: цілодобово.

Адреса: провулок Петропавлівський, 23.

І остання лазня в нашій добірці – це «Лісова Хижина», яка розташована в сосновому гаю, далеко від міської метушні. Лазня складається з двох окремих лазневих залів у стилі «мисливського будиночка». Малий зал розрахований на компанію до 6 осіб, тут є все необхідне для комфортного відпочинку та оздоровлення: величезна трапезна зона з обіднім столом та телевізором, простора парна з паровою кишенею для інгаляції, 800-літрова дубова купіль на свіжому повітрі з крижаною водою для контрастних процедур, а також відро-водоспад.

У великій залі лазні «Лісова Хижина» комфортно розташуватися компанія з 10 осіб, тут є величезний обідній зал з каміном і великим телевізором, парна на велику компанію, банний двір (тераса) з видом на сосновий гай, дубова купіль з холодною водою (2000 літрів), а також відро-водоспад для контрастних процедур.

Ціна: від 550 грн.

Графік роботи: цілодобово.

Адреса: вул. Коцюбинського, 22.

Баня або сауна лікує багато захворювань: захворювання нирок, органів дихання, знижений тонус шкіри тощо. Про це багато хто знає. Але мало хто знає про те, що є і протипоказання до відвідування лазні або сауни. Припустимо, не можна ходити в лазню при наявності пухлин, гнійних захворювань, при серцевій недостатності, епілепсії, бронхіті, пневмонії та інших захворюваннях дихальних шляхів. Так само окремі обмеження стосуються літніх людей та дітей до 4-х років. З обережністю варто відвідувати баню і під час вагітності.

Нагадаємо, ми писали раніше про скеледроми для дітей та дорослих у Києві та скільки вони коштують.

Також розповідали про місця у Києві, де можна активно провести відпочинок.

Статьи по теме

Последние новости

«Для зомбування молоді виділяється величезне фінансування»: експертка ІМІ про дії окупантів на ТОТ Запорізької області

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнёры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

Наша цель – ваш комфорт: EA-LOGISTIC – гарантия эффективных международных грузоперевозок.