Як змінюється режим роботи київського метро після повітряної тривоги: пояснює КМДА
09:02, 20 листопада
![Як змінюється режим роботи київського метро після повітряної тривог... Як змінюється режим роботи київського метро після повітряної тривоги: пояснює КМДА](https://www.44.ua/dist-assets/images/cap.jpg)
Під час повітряних тривог КП «Київський метрополітен» працює за іншим графіком та переходить в режим укриття. Про це повідомила прес-служба КМДА.
Після оголошення сигналу про повітряну небезпеку змінюється робота київського метро. Зокрема, рух поїздів тимчасово припиняється, а станції переводять у режим укриття.
Оскільки у цей час вони переповнені людьми, виникає загроза тисняви або травмування. З цієї причини для ранкових перевезень пасажирів частину вагонів завчасно розміщують у тунелях на «синій» і «зеленій» лініях. Також працівники київського метро оперативно відкривають або закривають рух поїздів в залежності від ситуації на таких станціях: «Осокорки», «Видубичі», «Арсенальна» та «Хрещатик».
Після відбою повітряної тривоги для швидкого перевезення пасажирів подаються транзитні поїзди з електродепо на станції, де є найбільше скупчення людей.
Також не забувайте підписуватись на наш Telegram-канал «Головні новини Києва – 44.ua», щоб бути в курсі всіх подій та нічого не пропустити.
Поради КМДА: як киянам уникнути тисняви або травмування на станціях?
- не затримуйтеся на виході з ескалаторів. Оперативно переміщуйтесь до середини платформи станції;
- якщо платформа станції переповнена, переїдьте на іншу, менш заповнену станцію. Вам буде комфортніше, а працівникам станції буде легше аналізувати поточну ситуацію;
- не заступайте за обмежувальну лінію, адже це небезпечно для вас та руху поїздів.
Раніше ми писали про те, що у КМВА пояснили, чому під час повітряної тривоги не відкривають наземні станції метро.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію