Gorozhanin.com.ua

Військовий стан і лемур Байрактар: Віталій Кличко розповів про ситуацію в Києві, — ВІДЕО

04 марта
14:13 2022

Мер Києва Віталій Кличко випустив нове відео, в якому розповів про ситуацію в столиці. Ніч минула відносно спокійно, калька разів працювали системи ППО. 

Кличко підкреслив, що місто живе у військовому стані. При цьому їздять машини, працюють продуктові магазини, а також більшість комунальних аптек «Фармація». Мер в черговий раз закликав власників приватних аптек відкрити їх, хто може. Це дуже важливо, бо люди стоять годинами в черги до комунальних аптек.

Також Кличко нагадав, що для сполучення між лівим і правим берегом відкрили Північний і Дарницький мости. Але закликав утриматися від пересування містом без крайньої потреби. Також сказав не нехтувати сигналом тривоги та одразу спускатись в укриття.

Мер розповів, що місто продовжує готуватись до оборони. На вулицях стає все більше блокпостів, їжаків та обмежувальних блоків. Лікарні при цьому працюють, забезпечені необхідним. В Києві за вісім днів народилось 390 малюків. 199 хлопчиків та 191 дівчинка.

Також в зоопарку Києва народився лемур, якого не просто так назвали Байрактаром. В Києві працює гуманітарний штаб. Тримаємо Київ! Разом вистоїмо! Слава Україні! 

Нагадаємо, що з’явились світлини знищеного літака «Мрія». Підпишиться на наш телеграм-канал.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Статьи по теме

Последние новости

Устроил хайп на фоне блэкаутов: в Киеве полицейские привлекли блогера к ответственности

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнёры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

Наша цель – ваш комфорт: EA-LOGISTIC – гарантия эффективных международных грузоперевозок.