Gorozhanin.com.ua

Вибиті вікна та пошкоджені будинки: як Київщина пережила чергову нічну атаку, — ФОТО

16 февраля
10:46 2025

Вибиті вікна та пошкоджені будинки: як Київщина пережила чергову нічну атаку, - ФОТО

Цієї ночі, 16 лютого, росіяни вчергове атакували Україну дронами. У Київській області повітряна тривога тривала більше п’яти годин.

Про це повідомила Київська обласна військова адміністрація.

В області працювали сили ППО. Є збиті ворожі цілі. Влучань в об’єкти критичної інфраструктури не зафіксовано.

В області спалахнула пожежа

На щастя, постраждалих серед мирного населення немає. Проте у Броварському районі внаслідок атаки пошкоджені шість приватних будинків: вибиті вікна, пошкоджено покрівлю, посічений фасад.

«Внаслідок ворожої атаки у Бориспільському районі сталося загоряння та руйнування покрівлі складського приміщення виробництва. Пожежа оперативно ліквідована. Також пошкоджений один приватний будинок», — додали в ОВА.

Ми маємо Telegram-канал «Головні новини Києва — 44.ua» — джерело важливих, актуальних та перевірених новин Києва, Київської області та України. Долучайтесь.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Статьи по теме

Последние новости

В Харкові постраждалу від війни пам’ятку архітектури ремонтники «законсервують» за 300 тисяч

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнёры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

Наша цель – ваш комфорт: EA-LOGISTIC – гарантия эффективных международных грузоперевозок.