У «Київводоканалі» знов обшуки: що кажуть на підприємстві

У «Київводоканалі» — знову обшуки.
Сьогодні, 25 квітня, поліцейські вже втретє за місяць прийшли з обшуками в адміністративні приміщення «Київводоканалу». Про це повідомив Офіційний портал Києва.
«У компанії зазначили, що слідчі дії, не аргументовані належним чином, перешкоджають нормальній роботі об’єктів критичної інфраструктури та колективу, який задіяний у процеси надання життєво необхідних послуг містянам», — йдеться у повідомленні.
Співробітники компанії запевнили, що готові співпрацювати зі слідством та надавати всі запитувані документи та дані в межах своїх повноважень.
У столичній поліції поки не коментували це.
Нагадаємо, ми писали про обшуки у «Київводоканалі» 1 квітня.
Ще не підписані на наш Telegram-канал «Головні новини Києва — 44.ua»? Тоді долучайтесь, щоб бути в курсі усіх актуальних, важливих та перевірених новин Києва, Київської області та України.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

