Gorozhanin.com.ua

У Києві вже готуються до новорічних свят на Софійській площі

01 октября
16:13 2021

Організатори головної ялинки України вже розпочали підготовку декорацій, гірлянд та іграшок.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє компанія Folk Ukraine, яка влаштовуватиме новорічне свято в столиці.

«Підготовка до новорічно-різдвяного проєкту на Софійській площі розпочалася. Готуємо декорації, гірлянди та іграшки», — йдеться у повідомленні.

Як зазначають організатори, цьогоріч новорічна ялинка буде вбрана в 10 тисяч ялинкових прикрас і засяє гірляндами теплого кольору.

«Разом з адміністрацією міста була затверджена концепція святкування і ми докладемо максимум зусиль, аби цьогорічні святкування були масштабнішими, яскравішими та цікавішими», — зазначили у компанії.

Традиційно запалення головної ялинки країни відбувається у День святого Миколая 19 грудня.

Читайте також: У Києві оголосили три мистецьких конкурси до святкування Нового року

Як повідомлялося, тематикою минулого Нового року на Софійській площі був Казковий ліс. Головна ялинка була заввишки 31 м та мала понад 10 км гірлянд та 1500 іграшок.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/acoareis/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Прогноз погоди в Запоріжжі на 3 лютого: холодно, але без опадів

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнёры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

Наша цель – ваш комфорт: EA-LOGISTIC – гарантия эффективных международных грузоперевозок.