У Києві виявили групу шахраїв, які завозили машини для ЗСУ та продавали за валюту

У Київській області прикордонники спільно з Бюро економічної безпеки викрили схему продажу автомобілів, які завозилися в якості гуманітарної допомоги для ЗСУ та волонтерів.
Про це повідомили в Держприкордонслужбі.
За будь-яку валюту шахраї продавали машини в Інтернеті і на автомобільному майданчику на одній з великих київських вулиць.
Наразі правоохоронці вилучили сім автомобілів загальною вартістю 1,5 млн грн.
Раніше ми розповідали, що У Київській області правоохоронці викрили організаторів «проституційного бізнесу».
Також писали, що прокуратура повідомила про підозру киянину, який виправдовував агресію рф та закликав до зміни держкордону.
Головні новини Києва — 44.ua у Телеграмі: актуальні та превірені новини столиці та України для тих, хто цінує свій час
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

