Gorozhanin.com.ua

У Києві відкрили меморіал загиблим патрульним поліцейським

17 сентября
15:23 2021

У Києві у Департаменті патрульної поліції відбулося відкриття Меморіалу пам’яті загиблим поліцейським патрульної поліції.

Як передає Укрінформ, про це у Фейсбуці інформує пресслужба Національної поліції України.

“Сьогодні у Департаменті патрульної поліції відбулося відкриття Меморіалу пам’яті загиблим поліцейським патрульної поліції. Вісім поліцейських жетонів, закарбованих на стелі пам’яті, нагадуватимуть нам про героїв, наших товаришів по службі, які поклали свої життя, захищаючи безпеку й правопорядок у країні. Вони з честю і гордістю носили ці жетони на грудях і вірно служили українському народові”, — уточнюється у повідомленні.

Зазначається, що цей меморіал пам’яті загиблим поліцейським патрульної поліції було створено за ініціативи керівництва Департаменту патрульної поліції.

Читайте також: Столична поліція затримала підозрюваного у вбивстві жінки

Також працівники Департаменту патрульної поліції з усіх куточків України підготували книгу пам’яті патрульних поліцейських, які пішли з життя.





У Києві відкрили меморіал загиблим патрульним поліцейським / Фото: Національна поліція України

Як повідомляв Укрінформ, 22 серпня 2018 року у столиці відбулася урочиста церемонія відкриття нових меморіальних плит з викарбуваними іменами загиблих поліцейських, прикордонників, гвардійців та рятувальників.

Відкриття меморіальних плит відбулося на Солом’янській площі біля Національної академії внутрішніх справ.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/acoareis/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Передмістя Дніпра без води: що сталося

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнёры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

Наша цель – ваш комфорт: EA-LOGISTIC – гарантия эффективных международных грузоперевозок.