Gorozhanin.com.ua

У Києві не виконується план по набору новобранців в армію, – голова Офісу трансформації

27 февраля
06:21 2024

У Києві не допрацьовується план по мобілізації до лав Збройних Сил України.

Про це заявив голова Офісу трансформації Максим Бахматов в ефірі телемарафону.

Ми маємо Telegram-канал «Головні новини Києва – 44.ua» – джерело важливих, актуальних та перевірених новин Києва, столичного регіону та України. Долучайтесь.

За словами Бахматова, в Україні є області, у яких спокійно виконується план по мобілізації. Як приклад, в Рівненській області.

Рівненська область. Там спокійно виконується план по мобілізації, і ніхто не каже, що права порушують, потерпають, – зазначив Бахматов.

Він додав, що є й області, де права військовозобов’язаних порушуються працівниками ТЦК. За словами Бахматова, одна з таких областей – Одеська. Там хапають людей на вулицях та кидають у мікроавтобуси.

За словами глави Офісу трансформації, якщо у Києві по питанню мобілізації не допрацьовують, то треба детальніше це перевірити. Крім того, з приходом нового Головнокомандувача вже розпочалися перевірки, в ході яких з’ясувалося, що велика частка військовослужбовців не приймають участі у бойових діях.

Третина військових не бере участі у військових діях, а знаходяться десь в іншому місті. Плюс в нас є 155 тисяч військових пенсіонерів. Але військовий пенсіонер – це 55 років. Такого ж віку людину забирають в армію, а військового пенсіонера – не забирають, – поділився Бахматов.

Він підкреслив, що спочатку мобілізацію мають проходити вищезазначені особи, а вже потім всі інші військовозабов’язані.

Нагадаємо, ми раніше писали, що під час проходження військово-лікарської комісії у Львівській області, столичний науковець порізав собі вени, не витримавши натиску.

Статьи по теме

Последние новости

Удар по аэродрому в Джанкое. В разведке рассказали, какие объекты были поражены | Новости Украины

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнёры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

Наша цель – ваш комфорт: EA-LOGISTIC – гарантия эффективных международных грузоперевозок.