Gorozhanin.com.ua

У Києві начальницю відділу банку підозрюють у крадіжці ₴450 тисяч

25 мая
21:36 2021

У Києві начальниці відділу АТ «Родовід Банк» повідомили про підозру у крадіжці зі сховища 450 тис. грн.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба Київської міської прокуратури.

Начальниця відділу грошового обігу та касових операцій банку підозрюється у привласненні грошових коштів банківської установи (ч. 4 ст. 191 Кримінального кодексу України).

За матеріалами слідства, у лютому 2020 року начальниця відділу, маючи доступ до грошових коштів, які зберігались у сховищі банку, безперешкодно проникла до нього та вилучила 450 тис. грн, які привласнила.

Вживаються заходи для відшкодування збитків, спричинених державному банку, який перебуває у стадії ліквідації.

Читайте також: Крадіжки терміналів та підрив банкомата: у столиці затримали двох підозрюваних

Як повідомляв Укрінформ, у лютому на Житомирщині поліцейські викрили злочинну групу у викраденні з банкової установи та відмиванні 14 млн грн.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/acoareis/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

В Киеве применены аварийные отключения: графики не действуют — Укрэнерго

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнёры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

Наша цель – ваш комфорт: EA-LOGISTIC – гарантия эффективных международных грузоперевозок.