Стрілянина на київській заправці: винуватця лікуватимуть у психлікарні

У Києві оголосили вирок чоловікові, який вбив пенсіонера на заправній станції. Про це повідомила прокуратура.
Нагадаємо, трагедія сталася у вересні минулого року на Кільцевій дорозі.
Як сталося вбивство
41-річний чоловік з рушницею підійшов до 65-річного пенсіонера, який збирався сісти в свою машину. Вони про щось поговорили, і він вистрілив у голову власника машини.
Потім він забрав ключі від автівки, речі вбитого та поїхав з місця злочину.
Жодних мотивів чи пояснень своїм вчинкам чоловік не надав.
Чоловік вже неодноразово проходив лікування
«В ході досудового розслідування проведено судово-психіатричну експертизу, яка підтвердила, що киянин, який стріляв у пенсіонера, як на момент вчинення злочину, так і після нього не може усвідомлювати свої дії та керувати ними. Також встановлено, що з 2012 р. він періодично проходив лікування у медичних закладах, де надають психіатричну допомогу», — зазначили в прокуратурі.
Суд ухвалив ушпиталили вбивцю до закладу з надання психіатричної допомоги з суворим наглядом.
Весь цей час він перебував під вартою у лікарні.
Нагадаємо, раніше стало відомо, що у Києві колишній чоловік застрелив нового партнера жінки.
Не забувайте підписуватись на наш Telegram-канал «Головні новини Києва — 44.ua» — джерело важливих, актуальних та перевірених новин Києва, Київської області та України.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію