Gorozhanin.com.ua

Розбите скло, мішки табаку й мільйон збитків: в Києві спіймали вуличних хуліганів, — ФОТО

14 апреля
16:01 2026

Розбите скло, мішки табаку й мільйон збитків: в Києві спіймали вуличних хуліганів, - ФОТО

Двоє іноземців здійснили крадіжку майже на мільйон гривень. Про це повідомляє поліція Києва.

Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за фактом вчинення матеріальної і фінансової шкоди. Вуличних хуліганів упіймали «на гарячому» в Дніпровському районі Києва. За даними слідства, злочин стався в кількох місцевих кіосках.

Сума збитків

За словами правоохоронців, загальна сума збитків перевищує сімсот тисяч гривень:

«У Києві судитимуть двох іноземців за крадіжку сигарет з кіосків на понад 740 тисяч гривень», — повідомляє поліція Києва.

Перебуваючи на місці події, вони виявили докази, що крадіжки і ознаки вуличного хуліганства.

Ще не підписані на наш Telegram-канал «Головні новини Києва – 44.ua»? Тоді долучайтесь, щоб бути в курсі усіх актуальних, важливих та перевірених новин Києва, Київської області та України.

Розбите скло й мішки табаку

Злочин задокументовано в в березні 2026 року. Правоохоронці затримали двох 22-річних іноземців. Під час проведення слідства встановлено, що було здійснено декілька правопорушень.

Один із них причетний до обкрадання ще чотирьох кіосків на території району:

«Він розбивав віконне скло, після чого потрапляв у середину кіоску та складав пачки сигарет у мішок», — розповіли правоохоронці

Обвинуваченим загрожує до 8 років увʼязнення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Статьи по теме

Последние новости

Влада та бізнес Одеси підписали меморандум про співпрацю

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнёры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

Наша цель – ваш комфорт: EA-LOGISTIC – гарантия эффективных международных грузоперевозок.