Понад 2 роки не бачив матусю: з тимчасово окупованої території повернули 16-річного киянина
![Понад 2 роки не бачив матусю: з тимчасово окупованої території пове... Понад 2 роки не бачив матусю: з тимчасово окупованої території повернули 16-річного киянина](https://www.44.ua/dist-assets/images/cap.jpg)
Напередодні початку повномасштабної війни в Україні підліток з Києва Ілля разом з бабусею поїхав у Запорізьку область в гості до іншої бабусі.
Понад 2 роки хлопець не бачив свою маму та дідуся, які лишилися в столиці. Мама хлопця має інвалідність і не могла самостійно поїхати до сина.
Тоді дідусь 16-річного Іллі звернувся Мінреінтеграції з проханням допомогти вивезти онука із тимчасово окупованої частини Запорізької області.
“Завдяки зверненню дідуся фахівці проєкту «Шлях додому» спільно з командою Мінреінтеграції знайшли спосіб повернути підлітка додому”, — йдеться в повідомленні відомства.
Нарешті родина возз’єдналася.
Раніше ми писали про те, що київський «Пробіг під каштанами» цього року відбудеться в онлайні: про що йдеться.
Досі не підписані на наш Telegram-канал «Головні новини Києва – 44.ua»? Скоріше долучайтесь, щоб завжди бути в курсі всіх подій та нічого не пропустити.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію