Gorozhanin.com.ua

Плавець із Київщини виборов срібну медаль Паралімпійських ігор в Парижі

04 сентября
06:13 2024

У Франції тривають Паралімпійські Ігри 2024 й представники Київщини здобувають на ній вже другу медаль. Так, плавець Ілля Яременко, який виступає у класі S13 (спортсмени з порушенням зору), завоював «срібну» медаль на дистанції 50 м вільним стилем.

Про це повідомив начальник Київської ОВА Руслан Кравченко.

Ще більше новин Києва, Київщини та України читайте в нашому Telegram-каналі «Головні новини Києва – 44.ua». Також не забувайте підписуватись.

Спочатку Ілля пройшов кваліфікацію, де показав третій результат 24,17 і вийшов до фіналу. У фінальному запливі киянин фінішував другим, подолавши дистанцію за 23,77 с. Третє місце тут також належить українцеві, його посів полтавець Олексій Вірченко (час — 23,85). Переможцем став білорус – Ігор Бокі (час — 23,65).

Дякуємо за відданість і колосальну працю заради результату! Ілле, тобою пишається вся Київщина і вся Україна! — написав Кравченко.

Раніше ми писали, що у травні на Чемпіонаті Європи з пауерліфтингу, що проходив у Люксембурзі, брали участь двоє киян. Мешканець столиці Віктор Лесковець встановив новий світовий рекорд серед чоловіків у жимі лежачи із результатом 325.5 кг.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію