Gorozhanin.com.ua

«Не мовчи! Полон вбиває!»: сьогодні в Києві відбувся мітинг за участі родичів військових, — ФОТО

18 августа
00:34 2025

Сьогодні, 17 серпня, в Києві відбулась акція протесту для підтримки військовополонених та зниклих безвісти. Про це повідомили кореспонденти «Суспільного».

Причина масового протесту

Майже щотижня на вулицях Києва відбуваються мітинги. Цієї неділі у масовому протестуванні взяла участь сотня близьких українських військових. Вони зібралися біля станції метро «Лівобережна» із спільним закликом: «Не мовчи! Полон вбиває!»:

«Люди з прапорами, плакатами з лозунгами та фотографіями бійців вишикувались вздовж вулиць Раїси Окіпної та Євгена Сверстюка», — повідомили кореспонденти «Суспільного».

Таким чином протестувальники нагадали про важливість повернути тих українських захисників, які досі перебувають на території країни-агресора або зникли за невідомих обставин.

"Не мовчи! Полон вбиває!": сьогодні в Києві відбувся мітинг за участі родичів військових, - ФОТО, фото-1

Ще не підписані на наш Telegram-канал «Головні новини Києва – 44.ua»? Тоді долучайтесь, щоб бути в курсі усіх актуальних, важливих та перевірених новин Києва, Київської області та України.

Що говорили протестувальники ?

На мітингу зібрались друзі і родичі військових, яких вже давно немає на Батьківщині. Люди сумують, тому що втратили близьких, проте не втрачають надії зустріти їх знову й скоріше обійняти:

«Чекаю брата, вийшла за всіх, чия доля невідома», — каже учасниця акція Інна. Розповідає, 2 липня торік востаннє спілкувалася з братом — військовослужбовцем 95 бригади. Він зник під час виконання бойового завдання біля Торецька на Донецькому напрямку», — повідомила протестувальниця кореспондентам «Суспільного».

На жаль, про багатьох зниклих українських військових жодного разу не надходила звістка:

«Взагалі нічого невідомо, ніякої інформації. У дуже багато хлопців з цього напрямку (зниклих безвісти — ред.) і, наскільки мені відомо, жодного підтвердженого немає. Важливо не забувати про них, нагадувати. Я вірю, що він повернеться», — ділиться Інна.

Нагадаємо, що останній обмін полоненими між Україною та росією відбувся 14 серпня. Додому повернули 84 українських військових.

Статьи по теме

Последние новости

Обвал у метро Києва: що насправді сталося на «Теремках»

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнёры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

Наша цель – ваш комфорт: EA-LOGISTIC – гарантия эффективных международных грузоперевозок.