Gorozhanin.com.ua

На Подолі у Києві з’явився новий мурал, присвячений волонтерам, – ФОТО

10 июня
18:03 2023

На київському Подолі з’явився новий стінопис «Підтримка», присвячений українським волонтерам.

Про це повідомляють на сторінці молодіжної ініціативи «ВліпиЗаСебе» на Facebook.

Актуальні, важливі та перевірені новини Києва, Київщини та України в нашому Telegram-каналі «Головні новини Києва – 44.ua». Долучайтесь!

Повідомляють, що в основі ескізу муралу «Підтримка» лежить робота відомого канадського художника та ілюстратора Еріка Пауза, що має дуже символічну назву «Без тебе не існує мене».

Як наголошують, так само не існувало б вже нашої країни без взаємодопомоги та підтримки фронту та тилу.

Зазначимо, що Ерік активно підтримує Україну та з радістю зголосився надати одну зі своїх популярних робіт для втілення у якості муралу в Києві.

Як розповідають, артпроєкт на вулиці Ярославській, 31 в рамках молодіжної ініціативи #ВліпиЗаСебе реалізувала організація GoGlobal у співпраці з комунікаційною агенцією ETER.

Мурал являє собою малюнок пари, що застигла в обіймах один одного. Їхні тіла вкривають обійми ще безлічі рук, котрі символізують всі благодійні фонди та громадські організації, які з початку повномасштабного вторгнення «обіймають» передову.

Ми хочемо і віримо, що ця робота буде щоденним нагадуванням, як маленькі, на перший погляд, дії переростають у могутню рушійну силу, – зазначили в організації.

Ми раніше писали, що на Подолі у Києві поблизу кінотеатру «Жовтень» в історичній частині міста відкрили новий мурал під назвою «Запорізький месник». Центральний образ муралу гвардієць — наймолодший Герой України, на рахунку якого збиття 7 ворожих літаків Су-25 та крилатої ракети.

Також повідомляли про те, що у Київській області французький вуличний художник Крістіан Гуемі, відомий як С215, намалював два портрети Дмитра Коцюбайла на псевдо «Да Вінчі».

Статьи по теме

Последние новости

    На Херсонщині загинув доброволець з Одеського району Владислав Карпенко

На Херсонщині загинув доброволець з Одеського району Владислав Карпенко

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнёры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

Наша цель – ваш комфорт: EA-LOGISTIC – гарантия эффективных международных грузоперевозок.