Gorozhanin.com.ua

Кличко розповів про розмову зі Шмигалем після своєї пропозиції про локдаун

15 апреля
19:51 2021

Київський міський голова Віталій Кличко мав розмову з Прем’єр-міністром Денисом Шмигалем після його різкої відповіді на пропозицію Кличка запровадити загальнонаціональний локдаун. 

Як повідомляє Укрінформ, про це Кличко заявив в інтерв’ю Радіо НВ.

«Що стосується розмови зі Шмигалем, я проговорив, і мені було приємно чути, що Денис Анатолійович (Шмигаль — ред.) сказав, що він завжди наводить місто Київ (як приклад — ред.), як він ефективно бореться із викликами, які на сьогодні пов’язані з коронавірусом», — зазначив Кличко, зауваживши, що офіційні розмови від приватних «відрізняються дуже суттєво».

Водночас, говорячи про відносини з Офісом Президента, Кличко назвав їх «робочими».

Читайте також: Шмигаль — на заклик Кличка про локдаун: Запропонуємо призначити нового голову КМДА

Як повідомлялося, 9 квітня Київський міський голова Віталій Кличко звернувся до уряду із закликом розглянути питання про запровадження загальнонаціонального локдауну.

Того ж дня Прем’єр-міністр Денис Шмигаль відреагував на це у Фейсбуці, запропонувавши призначити нового голову Київської міської держадміністрації, якщо міський голова Віталій Кличко, який також є головою КМДА, вважає, що йому недостатньо повноважень для ефективної протидії COVID-19 у Києві.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/acoareis/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

На Запорізькому напрямку за добу відбулося 30 бойових зіткнень

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнёры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

Наша цель – ваш комфорт: EA-LOGISTIC – гарантия эффективных международных грузоперевозок.