Gorozhanin.com.ua

Кличко пояснив, чому Київ не може добудувати розв’язку на Дарницькому мосту

Февраль 25
06:59 2021

Столична влада не може добудувати розв’язку на Дарницькому мосту, оскільки той знаходиться на балансі «Укрзалізниці».

Як передає Укрінформ, про це повідомив Київський міський голова Віталій Кличко у Фейсбуці.

«Тут деякі «політики» або не володіють інформацією, або вправляються в маніпуляціях. І думають, що в них це виходить блискуче. А насправді — недолуго… Пролунали заяви, нібито міська влада не може добудувати розв’язку на Дарницькому мосту. Так! Не може. За законом! Бо об‘єкт, що майже 20 років не введений в експлуатацію, перебуває на балансі «Укрзалізниці». І відомство вже кілька років, незважаючи на всі звернення столичної влади, не передає об‘єкт місту», — зазначив Кличко.

Він наголосив, що так само столиці не передають у власність громади Гостиний двір, будинок Сікорського та цех №5 заводу «Більшовик». «Тому не вставляйте палки в колеса, нехтуючи інтересами киян! І не займайтеся політиканством! А візьміть і нарешті побудуйте Велику кільцеву дорогу навколо столиці, яка зніме транспортне навантаження зі столичних доріг та мостів», — написав Кличко.

Читайте також: Кличко закликав Київраду зняти з розгляду питання про створення меморіалу у Бабиному Яру

Як повідомляв заступник керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко, держава має намір долучитися до будівництва транспортної розв’язки на Дарницькому мосту та добудови Подільсько-Воскресенського мосту в Києві.

Share

Статьи по теме

Последние новости

    "Все животные равны, но некоторые равнее". О чем говорит вечеринка Тищенко в локдаун

"Все животные равны, но некоторые равнее". О чем говорит вечеринка Тищенко в локдаун

Читать всю статью

Мы в соцсетях