Gorozhanin.com.ua

Київ та область під прицілом БпЛА: ППО застерігає про підвищену небезпеку

07 декабря
23:37 2025

Київ та область під прицілом БпЛА: ППО застерігає про підвищену небезпеку

Увечері, сьомого грудня, ворог запустив шахеди в напрямку Києва та області. Про це повідомляє КМВА

Наближення БпЛА

Сьогодні о 21:35 в повітряному просторі виникла підвищена небезпека — велика кількість шахедів наближається до Києва та області. Бійці ППО вже почали знищувати ворожі об’єкти. Через це на Київщині та в сусідніх регіонах гучно — лунають сильні вибухи!

Також місцеві жителі чують звуки сирен. Повітряна тривога оголошена в декількох районах. Найбільша загроза падіння БпЛА зберігається в таких із них:

«Броварський, Вишгородський і Бориспільський райони — повітряна тривога», — повідомляє КМВА

Ще не підписані на наш Telegram-канал «Головні новини Києва – 44.ua»? Тоді долучайтесь, щоб бути в курсі усіх актуальних, важливих та перевірених новин Києва, Київської області та України.

Застереження жителів Києва та області

Для знищення БпЛА залучено всі засоби протиповітряної оборони. Ситуація напружена — виявлені ознаки масованої дронової атаки — десятки груп шахедів прямують на Київ та область!

За даними Повітряних сил України, вони продовжують залітати із сусідніх регіонів — загальна кількість шахедів збільшується:

«За повідомленням Повітряних Сил ЗСУ, БпЛА з півдня Чернігівщини на Київщину, курс — південно-західний», — повідомляють Повітряні сили України.

Також читайте: Одне селище на Київщині залишилось без світла: звернення керівника ОВА

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Статьи по теме

Последние новости

У Запоріжжі зареєстрували забруднення повітря фенолом і сірководнем

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнёры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

Наша цель – ваш комфорт: EA-LOGISTIC – гарантия эффективных международных грузоперевозок.