Киянин вирвав у жінки сережку з вуха: що йому загрожує, — ФОТО

У столиці судитимуть чоловіка, який пограбував лтню жінку.
До суду скерували обвинувальний акт щодо чоловіка, який пограбував 72-річну жінку. Про це повідомила київська поліція.
Жінка звернулася до правоохоронців наприкінці березня. Вона розповіла, що невідомий чоловік вирвав з її вуха золоту сережку.
«Під час досудового розслідування правоохоронці з’ясували, що до вчинення злочину причетний 39-річний місцевий мешканець. Зловмисник слідкував за потерпілою на вулиці, після чого підбіг до неї, вирвав прикрасу з вуха й втік», — йдеться у повідомленні.
Невдовзі порушника затримали і вилучили сережку. Його повідомили про підозру за ч. 4 ст. 186 КК (грабіж, поєднаний з насильством). Санкція статті передбачає до десяти років позбавлення волі.
Поки тривало слідство, чоловік перебував під вартою.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Києві пограбували школярку.
Більше актуальних, важливих та перевірених новин Києва, Київської області та України є на нашому Telegram-каналі «Головні новини Києва — 44.ua». Долучайтесь.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

