Гектари нових дерев і десятки садівників: як відбувається озеленення на Київщині, — ФОТО
Місцеві жителі висадили сотні нових дерев в урочищі «Табір» на Київщині. Про це повідомила місцева Студентська громада у фейсбук.
Скільки людей долучилась до озеленення цього року?
Жителі Київщини традиційно долучились весняної посадки дерев. Цього року до процесу озеленення долучилась Студентська громада на чолі з директором Григорієм Сичем, представники сільради, закладів освіти, культури, Центру безпеки. Також активну участь у процесі посадки дерев прийняли усі небайдужі мешканці громади:
«Цьогоріч до естафети оздоровлення планети знову доєдналися Студеники. Загалом висаджували молоді саджанці 37 осіб. Це працівники РЛП «Студениківський» на чолі з очільником – Григорієм Сичем», — повідомили учасники озеленення з Студентської громади у фейсбук.
Які дерева вдалось посадити та яка їхня загальна кількість ?
Нещодавно жителі Київщини зробили новий рекорд — висадили декілька сотень дерев різних видів. Більшість із них не вимогливі і здатні швидко адаптуватись навіть до диких умов далеко від громадських поселень:
«Загалом висадили 17, 5 тисяч сіянців сосни звичайної, 80 – липи широколистої та 20 дерев горіха грецького. Ґрунт був добре підготовлений, земля насичена вологою у верхньому шарі, а погода обіцяє бути прохолодною, так що сподіваємось, що усі дерева приживуться», — додали вони.
Хочете дізнаватись ще більше важливих, актуальних та перевірених новин Києва, Київської області та України? Підписуйтесь на наш Telegram-канал «Головні новини Києва — 44.ua».
Чому важливо щороку садити багато дерев ?
За словами учасників Студентської громади, минулого року молоді саджанці не вижили через тривалу спеку й посуху. Тож лісовики запропонували використовувати спеціальну вологозберігаючу суміш для коріння, щоб збільшити ймовірність росту дерев і пристосування до навколишнього середовища:
«Молоді дерева дуже чутливо реагують на високі денні температури, тому вижили не всі висаджені минулої весни сосни, цьогоріч ми використовували особливий спосіб. Деревця замочували у вологоутримувальну суміш, яка тривалий час живить коріння і дає можливість рослині прижитися. Працювали дружно, бо усі розуміють, яку важливу справу робимо», — пояснили жителі Київщини.
Також читайте: У всіх районах Києва встановлюють будинки для комах: як вони виглядають та чому це важливо, — ФОТО