Gorozhanin.com.ua

Їхати небезпечно: Харківщину накриє туман до ранку 4 січня

03 января
17:48 2026

Їхати небезпечно: Харківщину накриє туман до ранку 4 січня

На Харківщині очікується погіршення погодних умов. 

Очікуються небезпечні метеорологічні явища 3 — 4 січня. Про це повідомили в Харківському регіональному гідрометцентрі. 

У найближчу годину 3 січня зі збереженням вночі 4 січня по місту та області очікується туман, видимість 200 — 500 м, кажуть вони. 

Також сьогодні у Харкові та області прогнозують пориви вітру 15-20 метрів на секунду, налипання мокрого снігу, на дорогах — ожеледицю. Температура повітря:

  • вдень -3,
  • вночі — 5.

Будьте обережні. У разі негоди не перебувайте поблизу дерев, рекламних конструкцій та ліній електропередач. Під час руху автошляхами дотримуйтеся безпечної швидкості та дистанції, додають вони.

Нагадаємо, негода вивела з ладу мережі, без світла залишилися цілі вулиці.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Статьи по теме

Последние новости

Ворог здійснив чотири штурми у Запорізькій області, – Генштаб

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнёры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

Наша цель – ваш комфорт: EA-LOGISTIC – гарантия эффективных международных грузоперевозок.