Ворог у Харківській області намагався повернути втрачені ще минулої осені позиції, — Маляр

Весь минулий тиждень окупанти намагалися повернути під свій контроль території Харківської області, втрачені раніше. Тому найгарячіше було на Куп’янському напрямку.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на заяву заступниці міністра оборони Ганни Маляр в ефірі телемарафону.
«На Куп’янському напрямку, мабуть, було найгарячіше. Це був напрямок дуже гарячий, ворог намагався пробити нашу оборону. Йому цього не вдалося. Але протистояння було дуже жорстке», — розповіла вона.
За даними Маляр, ворог у Харківській області намагався повернути втрачені ще минулої осені позиції.
«У них такий план. Вони хочуть у Харківській області повертати території, які втратили», — додала заступник міністра.
Маляр зазначила, що протягом минулого тижня обстановка була вкрай складною та напруженою — як на сході, так і на півдні.
«Ворог для себе обрав основним напрямком саме схід. Наступ там триває ще з січня цього року по декількох напрямках. Це Лиманський, Куп’янський, Авдіївський, Мар’їнський і Бахмутський напрямок. Весь минулий тиждень схід був епіцентром бойових дій», — констатувала вона
Маляр отметила, что на прошлой неделе обстановка была крайне сложной и напряженной — как на востоке, так и на юге.
«Враг для себя выбрал основным направлением именно восток. Наступление там продолжается еще с января этого года по нескольким направлениям. Это Лиманское, Купянское, Авдеевское, Марьинское и Бахмутское направления. Всю прошлую неделю восток был эпицентром боевых действий», — констатировала она.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію