Війська Росії скинули авіабомби на місто у Харківській області: пошкоджено підприємство, виникли перебої з електропостачанням, — ФОТО
14 января
10:21
2024
Російські окупанти скинули авіабомби на місто Харківщини.
14 січня близько 01:30 окупанти завдали ударів керованими авіаційними бомбами по місту Вовчанськ Чугуївського району. Про це у своєму Телеграм-каналі повідомив голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.
За словами Олега Синєгубова, пошкоджено підприємство — 2 ангари та тік.
«Інформація щодо постраждалих не надходила. Внаслідок обстрілів були перебої з електропостачанням, живлення відновили», — розповів очільник ХОВА.
![Війська Росії скинули авіабомби на місто у Харківській обл..., фото-1 Війська Росії скинули авіабомби на місто у Харківській області: пошкоджено підприємство, виникли перебої з електропостачанням, - ФОТО, фото-1](https://www.057.ua/dist-assets/images/cap.jpg)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію