Legatus

В восьми громадах Харківщини немає опалення

24 ноября
01:02 2024

10:00, Вчора

Надійне джерело

В восьми громадах Харківщини немає опалення

Вісім громад Харківщини ще не забезпечили опаленням, оскільки там ведуться активні бойові дії.

Ці громади в Харківському районі, на Куп’янському і Вовчанському напрямку та неподалік Липців. Про це повідомив начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов.

Зокрема на лівобережжі Осколу повністю зруйнована критична інфраструктура. Інтенсивність обстрілів не дозволяє проводити відновлювальні роботи. Тому у людей немає ані тепла, ані електрики, ані газу.

Запаси дров є у тих, хто в приватному секторі. Тим, хто залишається в Ківшарівці, в багатоповерхівках нормально опалювати приміщення можливостей немає. Деінде є генератори та облаштовані пункти незламності.

Всім їм запропонована евакуація, людей вивозять поліція та волонтери, прийняти переселенців готові не лише у Харкові, а й Житомир, Чернівці, Полтава, Рівне, Чоп. В МВА гарантують соціальні виплати та тимчасове житло.

Нагадуємо, що в Харкові через негоду було пошкоджено 122 покрівлі та парапети.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Статьи по теме

Последние новости

Соглашение о полезных ископаемых из США – Трамп сделал резкое заявление | Новости Украины

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнёры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

Наша цель – ваш комфорт: EA-LOGISTIC – гарантия эффективных международных грузоперевозок.