Gorozhanin.com.ua

В Харкові самозваний «правоохоронець» може отримати десять років за грабіж

28 февраля
19:20 2025

19:00, Сьогодні

Надійне джерело

В Харкові самозваний «правоохоронець» може отримати десять років за грабіж

28-річний самозваний «правоохоронець» в Харкові на Новій Баварії може отримати десять років за грабіж.

Він викрав телефон у 62-річної жінки. Про це повідомила Поліція Харківської області.

В Харкові самозваний «правоохоронець» може отримати десять років за грабіж, фото-1

Зловмисник зробив це під виглядом необхідності перевірки постраждалої, якій він і представився співробітником поліції. Коли був знайдений телефон, обвинувачений втік.

В Харкові самозваний «правоохоронець» може отримати десять років за грабіж, фото-2

Нападником, за даними проведеного розслідування, виявився місцевий, якого раніше неодноразово судили за злочини майнового характеру. Вкрадений мобільний телефон у нього було вилучено.

Варто нагадати, що раніше було затримано 33-річного харків’янина, який обманом заволодів чужим телефоном й здав у ломбард. Зловмисник випросив гаджет начебто для важливого дзвінка.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Статьи по теме

Последние новости

США остановили программу по поддержке энергосистемы Украины | Новости Украины

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнёры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

Наша цель – ваш комфорт: EA-LOGISTIC – гарантия эффективных международных грузоперевозок.