Gorozhanin.com.ua

У родини екскерівника Харківського ТЦК хочуть вилучити елітні авто

08 мая
17:15 2025

16:24, Сьогодні

Надійне джерело

У родини екскерівника Харківського ТЦК хочуть вилучити елітні авто

Суд наклав арешт на рухоме і нерухоме майно родини екскерівника Харківського обласного ТЦК та СП.

Працівники Державного бюро розслідувань та Нціоналоного агенства з питань запобігань корупції викрили факти необґрунтованого збагачення колишнього керівника Харківського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки. Про це повідомили у пресслужбі ДБР.

На підставі зібраних ДБР матеріалів прокурор Спеціалізованої антикорупційної прокуратури звернувся до Вищого антикорупційного суду з позовом про цивільну конфіскацію активів на суму 4 млн 850 тис. грн, які перебували в користуванні родини посадовця.

Йдеться про автомобілі BMW X6 (2023 року випуску) та Toyota Camry Hybrid (2022 року випуску), які у 2023–2024 роках набули у приватну власність близькі особи посадовця. У період покупки цих авто чоловік обіймав посади начальника районного ТЦК та СП та виконувача обов’язків начальника обласного ТЦК та СП.

Працівники Бюро проаналізували офіційні доходи військовослужбовця та його родини і встановили, що придбання цих транспортних засобів коштом легальних джерел є економічно необґрунтованим.

З метою недопущення відчуження підозрілих активів, суд наклав арешт на рухоме і нерухоме майно відповідачів у межах забезпечення позову.

Розгляд справи триває.

Нагадаємо, мобілізація 2025: Харківській ТЦК лідер серед порушників прав людини, — Лубінець

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Статьи по теме

Последние новости

Повалені дерева й відключення світла: Київ у зоні метеорологічної небезпеки

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнёры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

Наша цель – ваш комфорт: EA-LOGISTIC – гарантия эффективных международных грузоперевозок.