Gorozhanin.com.ua

Трагедія у Берестині: росіяни вбили дівчину та поранили десяток людей, — ФОТО

19 ноября
06:22 2025

08:45, Вчора

Надійне джерело

Трагедія у Берестині: росіяни вбили дівчину та поранили десяток людей, - ФОТО

Росіяни атакували Берестин: загинула 17-річна дівчинка, 10 осіб постраждали, зокрема 1 дитина.

У ніч проти 18 листопада ворог завдав ракетних ударів по місту Берестин. В лікарні померла 17-річна дівчина, яка отримала важкі поранення внаслідок цієї ракетної атаки. Про це повідомив начальник ХОВА Олег Синєгубов.

Також постраждали 10 мирних мешканців: чоловіки 31, 26, 33, 29, 50 років, жінки 74, 70, 30, 36 років та 16-річний хлопець.

Також ворог завдав удари по низці залізничних станцій на Харківщині, повідомив міністр розвитку громад та територій Олексій Кулеба.  

У Берестині травмовано залізничника, йому надали всю необхідну медичну допомогу. Пошкоджені вагони та інша інфраструктура чотирьох станцій.

Рятувальники загасили у Берестині два осередки пожеж.

У Берестинській громаді повідомили про відключення світла та закликали зробити запаси води.

З 7.00 вводиться графік погодинних відключень. Термін  відключення невідомий. Зробіть запас води, зарядіть павербанки. Прохання не зливати воду з системи опалення. Потім будуть проблеми з підключенням.

Нагадаємо, росіяни вбили 10 дорослих та підлітка на Харківщині протягом тижня

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Статьи по теме

Последние новости

ЗРК Patriot для Украины – Германия передала две системы | Новости Украины

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнёры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

Наша цель – ваш комфорт: EA-LOGISTIC – гарантия эффективных международных грузоперевозок.