Сьогодні у Харкові рятувальники розібрали небезпечні завали зруйнованої російським обстрілом багатоповерхівки, — ФОТО
17:43, Сьогодні
Надійне джерело
Сьогодні, 11 липня, рятувальники проводили розбирання аварійних конструкцій та завалів у напівзруйнованому вранці рашистами шестиповерховому житловому будинку на вулиці Кооперативній, що в Основ’янському районі Харкова.
Рятувальники застосували спеціальний інструмент та автокран великої вантажопідйомності, аби скинути багатотонні плити перекриття, що небезпечно звисали і загрожували обвалитись будь-якої миті, інформує ГУ ДСНС України у Харківській області.
![Сьогодні у Харкові рятувальники розібрали небезпечні завал..., фото-1 Сьогодні у Харкові рятувальники розібрали небезпечні завали зруйнованої російським обстрілом багатоповерхівки, - ФОТО, фото-1](https://www.057.ua/dist-assets/images/cap.jpg)
Загалом на місці події працювали 11 одиниць спеціальної техніки та близько 30 осіб особового складу ДСНС.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію