Gorozhanin.com.ua

Російські пісні в караоке-барі у центрі Харкова: поліцію просять розібратися з мовним скандалом

28 октября
14:00 2025

Російські пісні в караоке-барі у центрі Харкова: поліцію просять розібратися з мовним скандалом

Уповноважена із захисту державної мови звернулася до ГУ Національної поліції в Харківській області щодо того, що у закладі «Che Bar», що на вулиці Сумській у Харкові, регулярно співають російські пісні в караоке.

Уповноважена із захисту державної мови Олена Івановська просить представників ГУ Нацполіції у Харківській області провести профілактичну бесіду із співробітниками закладу, щоби не допустити соціальної напруги. Про це йдеться у листі, який опублікували активісти ініціативи «Деколонізація. Україна».

Ситуація регулярного публічного виконання громадянами російськомовних пісень в публічних місцях в умовах збройної агресії росії проти України обгрунтовано викликає суспільне обурення та несприйняття. Хоча ця ситуація находиться поза межами регулювання українського законодавства вона є суспільно чутливою та конфліктною.

Нагадаємо, «Я не розумію цієї мови»: омбудсменка радить, як позбутися російської у школі

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Статьи по теме

Последние новости

Смертельна ДТП на Харківщині: загинула жінка

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнёры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

Наша цель – ваш комфорт: EA-LOGISTIC – гарантия эффективных международных грузоперевозок.