Legatus

Рашисти атакували дроном авто волонтерів

26 апреля
21:29 2024

Інцидент стався о 12.30 у селі Сотницький Козачок Золочівської громади

Про це повідомив начальник ХОВА Олег Синєгубов. 

Село Сотницький Козачок знаходиться безпосередньо на кордоні з рф й ворог постійно тероризує цивільних, які залишаються тут жити. 

Продукти їм привозять волонтери, які не вперше ризикують життям. Адже російські терористи за допомогою дронів відстежують їх.

Цього разу рашисти влучили відразу після роздачі гуманітарки. Унаслідок влучання ворожого дрона в автомобіль дістали поранення два місцеві волонтери: чоловік 56 років та його 54-річна дружина. Також за медичною допомогою звернувся їхній 18-річний син, — повідомив Синєгубов. 

Всі постраждалі отримали поранення осколками та уламками скла кінцівок, голови, живота, а також контузію. Усім постраждалим надають допомогу у Золочівській лікарні.

Нагадаємо, вдень росіяни поранили дітей в Дергачах.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Статьи по теме

Последние новости

У Дніпрі готували евакуацію через загрозу вибухів на мостах: що сталося насправді

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнёры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

Наша цель – ваш комфорт: EA-LOGISTIC – гарантия эффективных международных грузоперевозок.